Jak zhubnout trvale a udržet si zdravý životní styl

jak zhubnout napořád

Nový rok právě začal a skoro každý si právě v těchto dnech dává předsevzetí, co vše bude od této chvíle jinak. Jistě, někteří budou říkat, že žádná předsevzetí nefungují, ať už chcete zhubnout, zbavit se alkoholu, cigaret, nebo se třeba vzdělávat v nových dovednostech. Částečně budou mít pravdu, na druhou stranu většině lidem vyhovuje, když má jejich snažení jasně ohraničený začátek…

Zhubnout nejde bez trvalé změny životního stylu

Velká část těchto předsevzetí se týká změny životního stylu, hubnutí a sportování. Chceme začít cvičit, zhubnout, zdravěji jíst, pravidelně se hýbat, prostě se sebou „něco“ dělat. Pomoci nám v tom mohou „zázračné“ diety, potravinové doplňky, nebo dokonce chirurgická vylepšení. Dostupné je prakticky vše, nám by však mělo být jasné, že jediné, co funguje, je trvalá změna životního stylu.

Zásadně změnit své návyky však není vůbec nic jednoduchého. Jistě, můžeme si koupit permanentku do fitness cetra, k tomu nové sportovní oblečení, vylepšit to můžeme opravdu drsnou dietou – a už se vidíme v létě v plavkách nejméně o číslo menších…

Ale co to? Za pár týdnů vzdycháme u mísy brambůrek nad nevyužitou permanentkou do fitka a nemůžeme se zbavit vtíravých myšlenek, žo tohle nemůžeme zvládnout. Známe sice ty správné cesty, ale dlouhodobě se na nich nedokážeme udržet. Je vám to povědomé?

Přesný program a motivace – to je Výzva 21 dní

S každým nevydařeným pokusem nám navíc klesá jednak seběvědomí, ale také chuť zkusit to ještě jednou. Jak ale začít, nenechat se odradit a zůstat u takového životního stylu, který přinese opravdové změny? Fitness trenér Tomáš Jehlička vám v následujícím videu ukáže, jak na to:

Tomáš Jehlička je zkušený fitness trenér, motivátor a tvůrce programu Výzva 21 dní. Tento program se komplexním způsobem zabývá nejen tréninkem, ale také jídelníčkem a tou správnou motivací. V rámci programu Výzva 21 dní vám každý den dorazí do e-mailu video s tréninkem vhodným právě pro vás, video obsahuje také návody na změnu jídelníčku, výživy a životního stylu.

Program již vyzkoušelo více než 100 tisíc klientů a velká část z nich mluví o této Výzvě jako o záležitosti, která jim pomohla zhubnout, najít nový životní styl a vlastně jim kompletně změnila život.

Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma. Stačí se jednoduše přihlásit a počkat si na první email od vašeho nového osobního trenéra. 

Tags: jak zhubnout, životní styl
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

0